| Kappy1325 a întrebat:

Salut. Am ieșit în seara asta afara și fusesem intr-o cafenea sa beau un suc. Aveam bicicleta afara și am găsit rotile făcute praf. L-am sunat pe un băiat care îl bănuiesc, care mai făcea chestii de genul, dar nu recunoștea. Cum pot rezolva situația asta? Dau fundă.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ai nici o dovada (martori, camere de supraveghere) si nici nu poti avea obiectiv atunci n-ai ce face, decat sa-ti cumperi alte roti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.

| Marius22222222222 a răspuns:

Jura ca tu chiar te asteptai ca el sa zica da ba eu am fost!

| Kappy1325 explică (pentru Marius22222222222):

îți dai seama ca nu recunoștea, cine ar fi prost sa recunoască, dar eu 80% presimt ca este el, dar nu știu dacă pot face ceva în privința asta

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Kappy1325):

Hot neprins negustor cinstit. poti banui si 95 La Suta.nu ai ce face