| EaSports a întrebat:

Am nevoie de ajutorul unui jurist, as dori sa ma ajute la elaborarea unei cereri de chemare in judecata. Va rog, cei care puteti sa-mi oferiti un astfel de ajutor, raspundeti-mi. Multumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta pe internet, exista o multime de site-uri cu modele de cerere de chemare in judecata, in functie de cerere.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu ai nevoie și de un avocat, dacă problema ta e așa serioasă. Cel care te va reprezenta în proces, te poate ajuta și cu întocmirea cererii de chemare în judecată.
Trebuie să știi că avocații taxează absolut tot, doar salutul ți-l oferă gratis! ))

| MariusAdrian95 a răspuns (pentru floresdemayo):

Cred ca știe si el asta, voia niste sfaturi gratuite, ea sport, lasa.mi un pm sa vad dacă te pot ajuta