| 000MadMAX000 a întrebat:

Salut,am nevoie de permisul auto pentru a inscrie o masina pe numele meu la politie?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se cere sa detii permis auto. Acesta se cere doar pentru a o putea conduce, in mod legal, pe drumurile publice.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Nu se inscriu masinile la politie, ele se inscriu la rar nu iti trebuie permis sa o inscrii

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Ca sa o aveti pe numele dumneavoastra nu trebuie permis de conducere.

| Mario76 a răspuns:

Nu este necesar permis de conducere ca sa inmatriculezi o masina pe numele tau. Permisul este necesar daca vrei sa o si conduci...

| XtremeX a răspuns:

Nu, nu ai nevoie doar ca nu o sa o poti conduce.