| Manu_Manu_1994 a întrebat:

Salut, am o intrebare am absolvit campina politie am lucrat doi ani in politie acu o ma da afara cat trebuie sa platesc scoala? si cat pe an cum?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa te interesezi la organul de politie unde ai fost angajat, doar acesta stie precis cat au fost cheltuielile facute cu pregatirea ta, cat ai lucrat din contract, cat o sa fie suma de plata pentru perioada nelucrata si cum se plateste aceasta. Noi n-avem de unde sti toate aceste elemente.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai nimerit sa intrebi acolo, la serviciul contabil?
Cum am putea stii noi cat datorezi tu scolii?

| BuLaNNNeL a răspuns:

Cum dracu ai trecut tu probele?

| Manu_Manu_1994 explică (pentru BuLaNNNeL):

Fara sa invat ceva si fara sa ma pregatesc fizic...

| Pedrov a răspuns:

Te salut. Am o intrebare la tine... De ce te d-au afara? Ai incalcat regulamentul? Nu ai trecut testele? Ai ascuns ceva? Salut