| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am o întrebare la cei ce au trecut prin asta.
Vreau sa dau admiterea la școala de politie de la Câmpina, dar eu am absolvit o facultate pe care am făcut-o integral la buget.
Ca să fiu admis la școala de politie ar trebui sa achit la facultate contravaloarea anilor de facultate ca și cum as fi fost la taxa și nu la buget? Sau va trebui sa plătesc eu școlarizarea?
Cine a învățat la Câmpina și îmi poate spune și mie mai exact cum e?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scoala de agenti de politie de la Campina nu este facultate, este scoala postliceala, asa ca o poti urma fara sa platesti ceva.