| B_Elvis_Alexandru_1990 a întrebat:

Salut, am si eu o problema daca ma poate ajuta cineva. Va rog răspundeți doar daca știți. Trebuia sa fac revizuire la dosarul de pensie de invaliditate cu o lună in urma. Stiu ca pe toata perioada stării de urgență nu trebuia sa refac dosarul. Acum dupa data de 15 MAI trebuie sa ma prezint pentru revizuire? Sau sa amânat? Nu gasesc nimic pe net.

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu sa amanatdar incearca sa iei legatura cu cei de la sector(adica unde ti-ai depus dosarul sau dupa caz la comisie!) Eu cu fratele meu am facut la fel. (trebuia sa intre in comisie acu o luna si datorita pandemiei sa amanat fara sa isi piarda drepturile)
Raspunsul este DA! du-te sa vezi cand te programeza pentru revizuire sau pierzi.

| oz_1736 a răspuns:

Cauta pe net numarul comisiei de expertiza si suna, fiindca trebuie sa faci niste internari si nu stiu daca te va interna vreun doctor. Sau du-te la comisie si intreaba personal