| Silviullet a întrebat:

Salut.Am un bilet la blueair, dus intors. As dori sa schimb numele doar celor de intors, se poate?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate! Dar poti sa obtii refund pe biletul anulat, daca cursa a fost fara discount (unele bilete care sunt foarte ieftine nu au aceasta optiune). Asta se poate afla la agentia de unde ai luat biletele sau la compania aeriana.
Din pacate, prietenul tau trebuie sa-si cumpere bilet de avion pe numele lui. Biletele de avion nu sunt transmisibile!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Brizbriz a răspuns:

Adica te duci tu, se intoarce teroristul?
sau te duci baiat, faci schimbare de sex si te intorci fata?

| Silviullet explică (pentru Brizbriz):

Nu, ma duc eu, si se intoarce un prieten.
Ex: acelasi bilet sunt 2 nume, doar ca dus-intors. Eu vreau sa ma duc doar dus, si sa se intoarca altcineva. Sa sfhimbi numele pe tot biletu merge... Dar doar pe dus sau intors nu știu daca merge.