| Ioanaah a întrebat:

Hello! Stie cineva aplicatii prin care de pe un telefon pot vedea (cu acord evident) ecranul laptopului unei alte persoane? Am nevoie urgenta si sunt stiu sigur ca exista. Va mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca e cu acord atunci Teamviewer. Persoana de pe PC il ruleaza si ti da ID si parola sa intri de pe telefon.

| Ioanaah explică (pentru Wr3nch):

Intrebare de oameni mai fraieri: de unde id si parola ca deja m-am blocatrolling on the floor)

| Wr3nch a răspuns (pentru Ioanaah):

As putea scrie un post cat o zi de post, dar cred ca asta e mai util|:

https://www.youtube.com/watch?v=jMN4TZefWfo

| Salontanul a răspuns (pentru Ioanaah):

Programul (Teamviewer in cazul nostru) iti da un ID si o parola. Tu i-o comunici celui ce vrea sa intre.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Anydesk si teamviewer