| Joeyhoey a întrebat:

Salut! Azi am fost cu iubita mea la o baie din parc.Am intrat într-o toaletă și ne-am pupat și am stat de vorbă, nimic mai mult. Dupa ceva timp femeia de la paza ne-a prins și ne-a zis sa ieșim. In această situație este posibilă luarea unei măsuri din punct de vedere legal(amenda sau avertisment)?
Tin să menționez că femeia părea să ne fi filmat. Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu o sa fie luata nici o masura legala, fapta nu constituie infractiune si nici macar contraventie.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar de ce nu ati stat de vorba pe strada?
Sau ati vrut sa o faceti si femeia si-a dat seama de asta?
Copii imaturi!

| Simpatic a răspuns:

Mai nebunicilor voi voiati altceva sa faceti in toaletawinking
Sarutari si vorbit se puteau face si in parc, in aer liber

Dar in acele toalete v-ati gasit? unde mirosul este "a primavara", eu cred ca aveti simptome "long covid", inca nu v-a revenit mirosulwinking

| johnnny123 a răspuns:

Nu ați mai găsit unde să vă pupați și să stați de vorbă decât într-un wc public?

Răspuns utilizator avertizat
| ioana748 a răspuns:

Nu este nici o problema.
Na va da nimeni nici o amenda sau avertisment.

| KovacsB a răspuns:

Va place mirosul din wc-urile publice?

| mihai69 a răspuns (pentru KovacsB):

E plin de feromoni, cum naiba să nu fie excitant?!?