| RobyAdr a întrebat:

Ce carte de legislatie recomandati pentru a invata pentru categoria C? Am invatat pentru B de pe o carte care scria ca e pentru toate categoriile, dar la C cere si tahograf si mai multe intrebari de mecanica, care in cartea asta nu le gasesc.Stiti vreo carte sau daca le pot gasi pe internet, mecanica si despre tahograf?

1 răspuns:
| AlexandraStf a răspuns:

Trebuie sa cauti o carte speciala pentru profesionisti, este una rosie, doar din aceea oti invata linistit. pe net poti cauta sub forma " intrebari categoria c "