| StefanCelMareIubeaFemeileDES a întrebat:

Ce parere aveti despre legalizarea marijuanei in Romania?
Pareri pro si contra cu argumente, nu vreau chestii gen "consumul de marijuana te va duce la lucruri mai puternice gen heroina" cu totii stim ca asta este o abureala.
Multumesc aniticpat

8 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Nu consum astfel de produse, am lucruri mai bune de facut, dar este de bine pentru economia tarii, daca se va fabrica si distribui in masa vom iesi din criza big grin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Romanii nu sunt niste oameni care sa cunoasca limitele, pe scurt daca le oferi un deget iti vor taia toata mana.

legalizezi marijuana, nu va mai fi nimeni interesat vor trece toti pe drgouri mai tari, sau se va dezvolta o piata neagra de nu e adevarat

| StefanCelMareIubeaFemeileDES explică (pentru suntserios):

Piata neagra este deja formata

Răspuns utilizator avertizat
| StefanCelMareIubeaFemeileDES explică:

Anticipat* imi cer scuze de greseala.

| Cheluu_Taffy_1991 a răspuns:

Eu sunt de acorxd...pace si ragoste..JAH..RASTAFARIIII