| StefanCelMareIubeaFemeileDES a întrebat:

Ce parere aveti despre consumul de marijuana in scop recreativ si medical in Romania? vreau sa fac un mic sondaj sa vad cum gandeste romanul de rand.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri

3 răspunsuri:
| vRawr a răspuns:

Ar fi destul de ok, daca s-ar consuma cu limita si de oamenii cu vointa.

| Claudys a răspuns:

Pentru a consuma marijuana in scop medical si recreativ trebuie sa fi stapan pe tine, sa nu abuzezi si ar trebui sa fie ultima speranta... cand ''pacientul,, e intr-o stare critica, plus ca marijuana iti arde neuroni si cu timpul te distruge happy

| StefanCelMareIubeaFemeileDES explică (pentru Claudys):

Arde neuronii zici?
De pacientul din America caruia i se aduc de 20 de ani tigari de marijuana facute de guvernul federal ai auzit? El ar trebui sa aiba creierul varza, tipul a spus ca este ok.

Dovada aici:https://www.youtube.com/watch?v=ljQXREEfYvE

Parerea mea este ca educatia din Romania este precara in legatura cu progurile, de fapt orice educatie este precara in Romania, cea de la scoala, de acasa, sexuala.Tot timpul romanii au fost slab informati despre tot.