| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, ce poti face in cazul in care cumperi ceva de pe olx prin colet cu verificare si dupa cateva ore/zile constati ca telefon sau laptop-ul avea de fapt piese schimbate in el cu alte fake desi vanzatorul sustinea ca funtioneaza perfect.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti rezolva nimic!
Ca nu poti dovedii ca nu ai schimbat tu piesele.
Era de asteptat sa fie un telefon fake, daca era ieftin. Cele orginale nu se pot cumpara decat din magazin, la pret de magazin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depui o plangere la politie pentru inselaciune, da e complicat rau sa demostrezi

| sierra1 a răspuns:

Cinstit vorbind, după câteva zile e imposibil: va fi cuvântul tău împotriva cuvântului lui