| Gabi1999 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a reclama un numar de telefon la politie? (Ma tot suna un numar de Orange si nu zice nimic )

6 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

De ce l-ai reclama din moment ce îl poți bloca?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

La politie te duci cand esti amenintat/santajat, nu ca te suna aiurea ca oricum nu ii face nimeni nimic

| RareşTPUro a răspuns:

Te duci la o sectie de politie si acolo raportezi numarul si spui ca te deranjeaza persoana.

| KodrutZ a răspuns (pentru RareşTPUro):

Ce persoana? Cum il deranjeaza daca nu ii zice nimic? Voi chiar credeti ca politia sta cu cacaturi de-astea?
@Gabi: Daca te suna si nu zice nimic, nu zi nici tu nimic. Raspunde si pune telefonul deoparte, sa isi consume minutele pina crapa.

| celdesuspendat a răspuns:

Da' blocheaza-l si gata.