| livixd a întrebat:

Hei ma tot suna un numar si nu vorbeste as dori neparat sa aflu cine e sunt pe abonament! daca as suna la aia de la Orange oare mi-ar putea spune? sa nu intelegeti gresit nu e numar ascuns ci un numar de telefon.

Răspuns Câştigător
| Storm1X a răspuns:

Poti sa faci o plangere la politie daca ai ceva relatii poate aflii si cine este, cei de la Orange probabil ar putea sa-ti spuna numai daca suna posesorul abonamentului si persoana care te suna detine tot un abonament

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti ofera nimeni de la Orange astfel de informatii

Răspuns utilizator avertizat
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Orange Romania respecta reglementarile de confidentialitate si ofera informatii despre conturile clientilor sai doar la solicitarea titularului de contract.
In situatia in care esti deranjat de un anumit utilizator de telefonie mobila, iti recomand sa te adresezi Politiei Romane, singura institutie abilitata sa efectueze investigatii. Te asigur ca Orange Romania va oferi Politiei tot suportul necesar.

O zi buna,
Orange Helper

| AlissBrie a răspuns:

Pai nu cred ca ar putea face ceva cei de la Orange, te puteau ajuta probabil daca era invers situatia si trebuia sa aflii numarul, insa asa, de unde ar stii ei ce persoana este thinking Ar fi o sansa daca ai avea certitudinea ca si persoana respectiva sa aiba abonament in Orange poate asa le dadeai numarul si gaseau persoana, insa daca foloseste cartela reincarcabila nu cred.

Cel si cel mai bine blocheaza-i numarul ca sa nu te mai deranjeze cu apeluri happy si gata nu e asa mare scofala :*