| Alexandru_Matei_1998 a întrebat:

Salut, da mi s-a furat contul de world of tanks, pot face plangere la politie sau ceva?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Auzi plangere la politie rolling on the floor ...nu e crima sau ceva, doar ti s-a furat contul frate. Poate esti tu de vina ca tot ai cautat hack-uri si ai dat parole etc. poti doar sa contactezi suportu si poate te ajuta ei. Dar serios acuma, plangere la politie laughing

| Alexandru_Matei_1998 explică (pentru userul7200):

Sigur nu pot face absolut nimic de genul asta?

| Alexandru_Matei_1998 explică (pentru userul7200):

Nu pot face nimic absolut de genul asta?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Alexandru_Matei_1998):

Logic ca nu ce *** vi la politie si spui ca ti s-a furat contul...gandesti unpic?