| Balintand2835 a întrebat:

Salut,de curand am apelat la cineva care are pagina cu Pariuri sportive, mi-a dat un meci pauza final cu plata dupa(a zis ca e 90%sigur)meciul a iesit si ziua urmatoare i-am platit abonament la 300lei.Acesta mi-a blocat contul, ce pot face, pot sa il denunt la politie sau cum imi recupar banii? Se pote considera inselaciune ce face el?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sa-i faci plangere penala pentru inselaciune dar numai daca poti dovedi ce-ai afirmat si numai daca plata a fost facuta si pentru pariuri viitoare si nu numai pentru pariul castigat.