| theboyinlove a întrebat:

Din 15 mai pot organiza o petrecere pentru ziua mea la mine acasa? A fost acum câteva zile dar încă eram in carantina și nu am putut sa fac nimic. As vrea sa fim in Jur de 7-8 persoane. Am voie?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu din cauza ca se accepta un nr limitat de persoane cand va intalniti

| Adry05 a răspuns:

De avut voie n-ai dar nu prea au cum să te prindă fiind la tine în casă, doar să nu te reclame vecinii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu ai voie, legea face referire la persoanele care locuiesc in aceeasi locuinta. Numarul maxim de persoane care nu locuiesc impreuna este de 3 persoane.

https://www.digi24.ro/......or-1306281

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai voie, intrarea in stare de alerta pastreaza restrictiile cu privire la intruniri, pot sarbatori doar persoanele care locuiesc impreuna in locuinta.

| Anonim31fgggg a răspuns:

Fa ti ma ziua ca nu ti se intampla nimic?‍♀️?‍♀️