| carla82 a întrebat:

Peste cateva zile e ziua mea si as vrea sa dau o "petrecere" cu vreo 5 persoane.
Imi dati cateva idei cam ce am putea face sau unde sa mergem.
Mersi! big grin
P.s Am 12 ani

6 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

La cofetarie.
La restaurtant insotiti de 1 adult.
Prin mall.

| Aimee33 a răspuns:

Buna!
In primul rand, la multi ani! kiss
Puteti organiza o bataie cu apa, sa mergeti la piscina sau la strand. Faceti plimbari prin parc, deoarece sunt foarte relaxante, iar in acest timp puteti discuta. Daca bate putin vantul, puteti lansa un zmeu. Mergeti la un restaurant sau la o cofetarie si comandati suc, tort, pizza...
O aniversare frumoasa! happy

| Mihai_Paun_1998 a răspuns:

Ca tot este cald afara si nu vreti sa stati acasa ati putea merge la aqua parcawinking la cinema,in parc cu rolele, skateboard si sa faci cinste cu o inghetata sau daca nu esti dispusa sa cheltuiesti atat poti sa descarci un film horror, sa va uitati acasa, floricele, suc, etc P.S: La multi ani! happy

| Mihai_Paun_1998 a răspuns (pentru Mihai_Paun_1998):

Aqua parca* m-a corectat porcaria asta de site

| Preda_Radu_1975 a răspuns:

Ati putea merge la o piscina, poate piscina unui restaurant sa intrati in apa si apoi sa mergeti sa mancati. O idee buna ar fi sa mergeti in mall la un film sau poate niste jocuri. Dupa ce ati vazut filmul sau v-ati jucat puteti sa mergeti la o cofetarie.
Daca ti-o ti acasa ar fi o idee buna sa faceti karaoke, disco party, ice bucket challenge, mici concursuri cu premii etc.

| RockRevenger a răspuns:

La strand ca tot a venit vara dar sa mergeti cu un adult