| ribak a întrebat:

Este adevarat ca Klaus Iohannis a facut trafic de carne vie? Si daca da, atunci de ce nu este la puscarie si il mai voteaza lumea ca presedinte? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu a facut trafic de carne vie, a intermediat o adoptie care in anii 90 se facea foarte greu. De la adoptie la trafic de carne vie e lunga calea.

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Eu am auzit asta, dar despre Ponta. Ce sa-i faci, zvonerii lucreaza...

| Jipa95 a răspuns:

Sunt tot felul de batalii in campania aceasta eloctorala. Se inventeaza foarte multe minciuni. Nu este adevarat.

| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
A spus ca poate, si o sa dovedeasca ca aceasta poveste este doar o minciuna formata de PSD.
A spus ca Ponta a fugit de el.
Si Ponta sa stii ca nu este un "bun cetatean!"Eu ii urasc peambii, dar voi vota cu Iohannis, in prima faza am vrut Ponta, acum nu il mai votez!winking.
Te salut,
Adrian!

| ribak explică (pentru Doctorfishadi):

Mie de la inceput nu mi.a placut ponta, si daca o sa ia el el am ineles ca o sa faca iar tara comunista... Multumesc!

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu este adevart, sunt niste minciuni spuse de cei care vorbeste de el.