| Kelton27 a întrebat:

Imi puteti spune daca "Statul De Drept Din Romania" este respectat?
Imi puteti oferii niste raspunsuri Pro si Contra?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde cine raspunde la intrebare.
Cei condamnati vor raspunde NU, cei achitati vor raspunde DA, iar restul va raspunde in functie de posturile media la care urmareste stirile... big grin

1 răspuns:
| ALGator a răspuns:

Există derapaje cand și cînd dar există altfel toate elementele necesare ca să fie respectat.
Apropo, nu mai scrie cuvintele cu prima litera Mare. Asta e valabil în engleză dar nu și în romana.