| AdyGamer96 a întrebat:

Incerc sa imi sterg contul de Facebook de la aceasta adresahttp://www.facebook.com/help/delete_account insa imi da urmatorul mesaj de eroare:"Combinatie incorecta intre parola si e-mail.Ce este de facut? Multumesc.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa poti sa dai o comanda FB-ului sa ti se stearga contul, trebuie sa intrii in pagina ta de FB si de acolo sa faci asta, nu sa te duci pe linkul pus de tine aici, ca ala este general.
Mesajul trimis de FB, se refera la faptul ca, una din cele doua nu este cea corecta, adica ori parola, ori adresa de email. Mai incearca sa gasesti combinatia corecta sa poti intra in cont si sa ceri stergerea contului.
Daca ai uitat parola dar stii adresa de email poti sa te duci la login si sa pui adresa de email, cerand sa-ti trimita un nou password, pentru ca l-ai uitat pe cel vechi.