| Dimisca_Denis_1996 a întrebat:

Salut luna care vine trebuie sa implinesc 18 ani iar vinerea asta pe 10 am bilet din israel catre Romania doar ca mi-am pierdut pasaportul care este cea mai rapida solutie pentru ca vineri sa pot zbura catre Iasi

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea anterioara si este singura solutie.
Daca nu mi-ai vazut raspunsul il repet:
Mergi la o reprezentanta diplomatica a Romaniei (Ambasada ori Consulat) din Israel si soliciti un titlu de calatorie, este valabil pentru intoarcerea in tara.