| WeatherShaman a întrebat:

Salut, ma intereseaza sa stiu de niste locuri retrase in Romania
Ce vreau sa spun prin asta: Locuri in care poti avea utilitati cum ar fi apa sau internet, dar care au o populatie mica/sunt greu de accesat/nu prea sunt pe "radar", ca sa zic asa. Practic locuri de care nu ii pasa nimanui si nu ar fi in atentia unor controverse. Unde ai putea sa "ghost in plain sight".

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cimitirele.

| Yuoia a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Si alea au ajuns sa fie suprapopulate.

| Yuoia a răspuns:

"Mai draga"... locuri de care nu ii pasa nimanui, dar cu utilitati cum ar fi apa sau internet. Tu nu vezi contradictia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cine încerci tu să fugi, scumpete mică? smug