| AlexV1905 a întrebat:

Salut! Maine trebuie sa merg sa dau pretestarea pentru permisul de conducere categoria B. Cei care ati mai dat, cum e?
La ce sa ma astept?
Tin sa precizez ca am citit aproape toata legislatia, mai am un pic dar o voi termina azi si de asemenea la chestionare ma descurc dar nu mereu, mai am cand pic cu 20-21 sau chiar 19.
Am putin emotii deci m-ar ajuta niste sfaturi si pareri.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Werrich a răspuns:

Salut, profesorul meu de legislație mi-a spus sa rezolv prima data întrebările cu poze (indicatoare, cine trece primul) si apoi pe cele tip text. Mult succes!