| omulpaiangan a întrebat:

Salut, mi-am cumparat ieri dintr-un magazin de ski o cagula pentru jumatate de fata (acopera doar pana la nas). Daca o port iarna cand e frig afara, pot fii oprit de catre politie?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Probabil da, daca o porti noaptea.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă staționezi în fața unui bancomat, să ne spui și nouă rezultatul. : ))
Dar, care a fost scopul achiziționării? Protejarea nasului?hee hee

| omulpaiangan explică (pentru floresdemayo):

Stau in zonă cu multe bănci, chiar voi face un video şi il voi posta pe youtubehappy Mulţumesc pentru idee big grin