| RAUL28823883884 a întrebat:

Salut, mi-am facut un card la Raiffeisen pentru a primi decontarile de la abonamentul autobuzului, in legatura cu cardul, exista vreo metoda sa pot cumpara lucruri online cu el? Trebuie activat in vreun fel? Pot folosi aplicatia Raiffesen Banking daca nu am 18 ani? Cei de la banca mi-au spus ca acest card nu poate fi folosit in scopul de a cumpara lucruri online, as vrea sa stiu daca fac vreo tranzactie pe acesta daca as putea sa il pot folosi in cumparaturi online.

1 răspuns:
| Edmonds2342 a răspuns:

Pai dacă cei de la banca ți-au spus clar ca nu poți cumpăra online cu el, înseamnă că nu poți.