| costinvlad490 a întrebat:

O idee bună ar fi că Huawei să se mute din China și să devină de exemplu Românesc sau de alt stat? Ceva gen în Germania, Italia, etc? Ar fi o rezolvare. Cine este șeful Huawei?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca se muta in Romania, eu as dori sa fiu seful Huawei, as miza pe o politica stricta privind protectia intimitatii utilizatorului (nu cum au facut ei) si as gandi un sistem de securitate avansat chiar pe platforma Android a deviceurilor.
Ma gandesc ca as avea un salariu de cateva zeci de mii de euro pe luna sau sute de mii dupa caz, cu acest salariu as ajuta anumiti oameni care chiar ar avea nevoie de banutiwinking
Vise cumetre, vise.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Poti ajuta si fara salariu mare, iar ce ai spus acolo nu tine doar de Huawei, sunt o gramada firme romanesti de produs telefoane care-s pe cale de a da faliment, le poti lua oricand ai $$$.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei lucreaza pentru guvernul chinez deci vor fi anihilati daca vor incerca asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vinde-le ideea iei multi bani

| RelativNiciodată a răspuns:

La nivel de concept, nimeni nu-i tine acolo, dar sa muti sedii si fabrici dureaza, si mai este si problema materiilor prime: in China au un pret iar in Romanica au un altul, la fel cum au si in Germania.