| Lorenzzo94 a întrebat:

Poate avea permis de conducere un om care are un ochi de sticla? Sunt curios daca poate conduce cu permis de handicapat sau nu are dreptul sa conduca! Ms frumos

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Problema ta poate fi rezolvata doar de medicul oftalmolog, care va spune daca esti apt ori nu pentru a conduce, implicit pentru obtinerea permisului. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai un medic specialist poate hotari acest lucru.In mod normal, nu are dreptul.