| Awesom a întrebat:

Salut puteti sa imi spuneti ce parere aveti despre gazonul de pe arena nationala, despre scandalul cu acest gazon pus in graba?

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pus in graba? Pai de ce in graba? Parca trebuia sa jucam cu Argentina cu saptamani bune inainte...
Impartasesc parerea unor conationali mai glumeti, care au propus semnarea unui contract cu Bechtel pentru asfaltarea arenei. Nu de alta, dar pe unde trebuie sa faca astia autostrazi, inca mai creste iarba.

| legendarul a răspuns:

O prostie... gazonul trebuie sa fie de cel putin 20 de cm