| noky a întrebat:

Stie cineva ce pasi ar trebui urmati pentru a schimba placutele de inmatriculare, mai trebuie facuta identificarea inca odata?
Mentionez ca sunt deja proprietar doar ca doresc alte placute cu alte numerehee hee Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu prea cred ca o sa rezolvi ceva dar incearca, n-ai nimic de pierdut. Depune o cerere in acest sens la Serviciul inmatriculari, acolo unde ai inmatriculat-o anterior si solicita alt numar de circulatie. Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe www.avocatura.com