| Cristian_Corneliu_M._1996 a întrebat:

Sunt acuzat pe nedrept pentru ca l.as fi tăiat pe unul cu cutitul el e de la o casă de copii si e bolnav cu capul el mi.a dat niste palme iar eu nu l.am atins si a venit la mama si i.a spus ca l.am taiat dat nu am facut asta nimeni nu ma crede deoarece eu fac mai mereu prostii dar nu sunt atât de nebun. Va rog ajutați.ma. sa ii conving si sa ma calmez va rog.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Trebuia sa ii arati unde este el taiat si daca i se vede vreo zgarietura cum ca ar fi cutit. Totusi trebuia sa te gandesti dinainte ce faci.

| BlackArt333 a răspuns:

Ai gresit categoria! Incearca la Familie & relatii, sau ce stiu eu ce alte categorii mai sunt!