| Omer_Ervan_1999 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine sa imi inteleg visul? In primul rand, eu am o verisoara care se pricepe cu astrologia si mi-a citit astrograma. Mi-a spus ca o sa am puteri sau ceva de genul. Aceasta mi-a spus ca voi avea puteri mai mari ca ea. Ea putand simti daca cineva e bolnav. Daca un spirit este in camera etc. Ma gandesc ca poate ar avea legatura cu acest lucru. Am visat pe hoca- ul (preotul, sunt musulmanca) de la noi cu inca cineva care vroia sa sacrifice un sarpe pentru protectia fratelui meu decedat. I.a taiat capul sarpelui si acesta a venit spre mine. Mi-a dat cutitul si eu a trebuit sa imi tai din par doar cu o mana. Apoi am mers la grajd unde am caii si calul meu avea colica. Era pe moarte s-a pus jos dar pana la urma am reusit sa il readuc in picioare si la viata cred. Dupa aceea am visat ca hoca-ul a incercat iar chestia cu sarpele dar eu stateam in alta parte. Ca eu credeam ca s-a intamplat sa vina spre mine doar asa. Si capul a venit tot spre mine. Dupa eram gen in razboi si luptam.dar luptam cu niste oameni gen din partea noastra dar care au fost separati de cineva. Si am castigat cred. Dupa aveam un caine mic si l.am legat undeva si i-am pus apa. A fost un vis foarte ciudat. Ce ar putea insemna? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Azi Dumnezeu nu mai interpreteaza visele si legat de astrologie, Dumnezeu nu aproba acest lucru.Deuteronom18:10-12

| NoNameo a răspuns:

Esti musulmanca asta spune multe, le arzi cate un glont parintilor tai si verisoarei tale care mananca ca capra si apoi o sa vezi ca a fost doar un vis aiurea.

| MskDesign a răspuns:

NImic! Este doar un vis si cred ca verisoara ta delireaza.