| IzZa93 a întrebat:

va rog ajutati.ma cu un sfat. dau fundita

azii i.am spus iubitului la telefon ca incep sa nu il mai iubesc nu stiu de ce am facut asta. si el mi-a zis ca ma iubeste si a zis adio. si ieri ne.am desparit si a zis ca se omoara... ca nu mai poate fara mine. si acum mi-a trimis mesaj ca se omoara.
si de 4 ore il sun incontinu si nu imi raspune. el e mai nebun de fel si e in stare..deoarece odata sa taiat si pe maini din cauza mea

acum nu mai pot simt ca mor. tremur toata nu ma mai pot potoli nu stiu ce sa fac... nu dau de el nu nimic. m.as duce la parinti lui sa ii intreb de el dar nu ma suporta parinti lui. si prieteni lui nu mai stiu nimic de el.
va rog` ajutati-ma sa ma calmez dau funda

Răspuns Câştigător
| BeautifulAngelOana a răspuns:

Du-te la printii lui, chiar daca nu te suporta, daca o sa vada ca il iubesti o sa te agreeze! Eu zic sa mergi pana nu se intampla ceva

| BeautifulAngelOana a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Mersi de funda! Ai fost la el, pana la urma?

| IzZa93 explică (pentru BeautifulAngelOana):

Da. am avut noroc ca la salvat un prieten ca altfel murea

| BeautifulAngelOana a răspuns (pentru IzZa93):

Ma bucur!

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pai daca nu raspunde inseamna ca so spanzurat, asta e

| Chαяtreux a răspuns:

Astea nu-s vesti care se dau prin telefon.

| Zenit313 a răspuns:

Felicitari...ai distrus un om!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum nu stiu care e mai dobitoc.el ca are probleme cu capul ( sa te tai pentru o fata, doamne ) sau tu (sti ca e dus, dar faci glume tampite cum ca nul mai iubesti)

| SakonSIUkon a răspuns:

Scuze dar mie mi se pare un copil slab pana mea te sinucizi asa aiurea.

Răspuns utilizator avertizat
| matesanosa a răspuns:

Pamant pe el.happysa mai dus unul! daca este asa disperat du-l la psiholog ca are nevoie frate! dar eu cred ca este intr-un bar si se imbata critza! oricum paraseste-l ca langa un disperat ca asta nu ai o viata linistita!

| Stanculescu a răspuns:

Spune-i ca vreti sa fiti impreuna si apoi faceti Sex

| ALex_Alex_1995_FnVL a răspuns:

Du-te la parintii, imediat, ce stai se poate agrava situatiahappy fugiii!