| yuhu a întrebat:

Cum sa imi conving parintii ca nu am luat bani din casa?
P. S: Chiar nu am luat nimic, sunt acuzat pe nedrept. HELP!

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Explica-le ca nu tu ai luat bani, daca e asa, ai grija nu-i minti, pana la urma se va afla "hotul" si nu va fi bine.

Daca ai ai un frate /sora posibil sa-i fi luat, insa au dat vina pe tine de frica.

| NuAmHabar a răspuns:

Pai nu prea poti demonstra, asta decat daca ia camere de filmat in casa, si nu cred ca ai. Poate i-au cheltuit ei fara sa isi dea seama, la mine se mai intampla, sau daca ai frati sau surrori cum a zis Oana, poate i au luat ei, s-au poate ai chemat vreun prieten prin casa si nu a putut rezista. Mi e mi s a intamplat asta cand eram mai mica, si era si colega cu minesad