| maloshflavio a întrebat:

Salut. Tocmai ce am primit avertisment pentru fumatul în metrou. În cât timp ar trebui sa ajungă avertismentul prin poștă acasă? Dau fundă

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru avertisment nu este nevoie sa fie incheiat proces-verbal de contraventie, asa ca nu cred ca vei primi ceva acasa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avertismentele nu se trimit acasa

| ReddY25 a răspuns:

Nu vei primi nimic

| ANAHsneaman a răspuns:

Bună!
Stai liniștit din câte știu, avertismentul se păstrează într-o bază de date, nu îți vine acasă.
Bănuiesc că ești minor...
Daca mai ești prins încă o dată fumând în locuri interzise ți se da amendă.

Seara faină!