| Chamb a întrebat:

Salut, tot vad pe Facebook, de la site-urile de stiri ca de la 1 iulie s-ar interzice celor ce nu au 10 clase, sa dea pentru permisul de conducere.
Are cineva idee daca chiar e adevarat sau doar o aberatie a "televiziunilor"!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat, nu exista o asemenea prevedere legala si nici nu cred ca o sa fie adoptata in viitorul apropiat.

| mateisitudor a răspuns:

S ar putea sa fie adevarat...pff..am 11 clase si trebuie 10sad