| victor97 a întrebat:

Acum 2 săptămâni am fost prins de politie cu 4 grame de marijuana.La sectie polițiștii au spus ca o sa primesc o citație acasă, și vreau sa aflu cam în cat timp ajunge, cine o aduce și dacă e vreo amenda.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de spus, depinde de cat sunt de aglomerati si cat isi dau interesul, s-ar putea sa o primesti in cca 20-30 de zile.
Cat priveste daca o sa fii pedepsit sau nu depinde ce ai declarat sau o sa declari, respectiv daca o aveai pentru vanzare, caz in care fapta constituie infractiune sau pentru consum propriu, caz in care nu vei fi pedepsit.

1 răspuns:
| victor97 explică:

Ms frate.Mamaaa sper sa nu mai vina nimic...Ma rog la D-zeu sau la Jahlaughing)