| Norrys_Chucky_1996 a întrebat:

acum ca vin si jocurile olimpice pe 27 iulie, vreau sa va intreb, voi ce credeti despre illuminati si despre ce credem ca vor sa faca Londrei la jocurile olimpice si Big - Benului, am vizionat multe videoclipuri pe youtube cum ar fi " Illuminati 2012 exposed olympics " sau " terrorist atack at london olympics" foarte multe videoclipuri am vazut si daca stiti despre cartile acelea lansate de Steve Jobs in 1995 Illuminati PlayCards, care prezic cu acuratete tot ce s-a intamplat ( cum ar fi distrugerea Turnurilor Gemene sau Pentagonu ) dati un search pe google.
Doar vreau sa stiu ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| KaterinkaBoy a răspuns:

Nu cred ca vor face ceva cladirilor importante.Sa nu uitam ca in Londra este un important centru economic acolo aflandu-se sediile unora dintre cei mai influenti bancheri ai lumii. Daca se va intampla ceva probabil ca principalul obiectiv va fi uciderea cat mai multor oameni si poate distrugerea catorva cladiri maxim.Scenariile cu atacuri nucleare sau cu bombe de mare putere nu mi se pare plauzibila tinand cont de influenta oamenilor ce locuiesc in zonele rezidentiale ale Londrei.