| Andrei_Razvan_1995_bLyv a întrebat:

al vrea sa scot un pc in rate de la altex si nu stiu ce acte imi trebuie ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

In principiu iti trebuie o dovada de la serviciu pe care sa scrie ca esti angajat la ei, de cat timp si cu ce salariu, factura de utilitati (dupa caz), ultima fisa fiscala si o copie de pe buletin. poti sa suni la ei sa-i intrebi, iti spun cel mai sigur sau intrebi printr-un magazin de-al lor, ca depinde si de suma, si de perioada pe care vrei sa faci creditul, pot cere si coplatitor (girant). http://www.altex.ro/finantare/unicredit/rate-fixe-pentru-orice
ai sus un numar de Bucuresti unde poti suna sa intrebi, 021.405.00.60