| anonim_4396 a întrebat:

Salut as dori si eu sa cumpar un telefon in rate de la altex dar nu stiu ce acte imi trebuie sau daca la inceput dau vreun ban dau funda cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu nu dai niciun ban initial si ai nevoie de actele tale (buletin) si adeverinta de salariua si adeverinta de venit in ultimul an

| 123453323212 a răspuns (pentru suntserios):

Da dar ma refeream eu iau somaj acum pe timp de iarna merge si cu cuponul de somaj? ca nu mai sunt angajat tomai pe 1 mai ne angajeaza si deci la inceput nu dau nici un ban si mi-l da pe loc adic contractul etc