| anonim_4396 a întrebat:

am 18 ani si am o prietena din alt oras. si când ma duceam pe la ea si stateam pe strada niste persoane..ma tot amenintau. ca-mi fac ca-mi dreg..intr-o seara chiar m-au urmarit.dar nu le-am dat importanta. am cerut numarul lor sa vad ce au cu mine..si au inceput cu injuraturi. acum mi-e frica sa mai stau asa..pe strada.ce sa fac? eu ma duc singur.ei sunt mai multi.

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ba,cred ca ar trebui sa vorbesti cu prietena ta, ea stie mai bine de ce se iau smardoii aia de tine. poate nu mai au acces la ea din cauza ca ai aparut tu si sunt suparati

| Bishopp a răspuns:

Imi poti da id tau sau facebook ceva..sa vorbim in privat?