| tasica a întrebat:

Salut, am 18 ani si in clasa mea este o fata, si imi place de ea.Am inceput sa petrecem mai mult timp impreuna si dupa am aflat ca ma place.Cand o duceam spre casa, era din alt sat si o duceam la microbuz gen, ne pupam dar nu mereu. Intr-o zi mi-a spus ca nu poate mai mult,adica ca nu poate sa fie cu mine, cel putin asta am inteles eu.Am inceput sa o ignor si sa nu o mai bag in seama. Dupa cateva zile ma intreaba de ce nu mai vorbesc cu ea si i-am zis ca stateam cu ea pentru ca imi placea, si mi-a zis sa nu o mai evit. Si acum iar am inceput sa stau cu ea si sa ne pupam, dar nu foarte des. Si de curand am iesit de la scoala si ea s-a dus la pregatire, si dupa ce a iesit m-a sunat sa vin sa stau cu ea o jumatate de ora sau o ora pana ii vine masina. M-am dus si cat stateam cu ea si vorbeam primeste un mesaj, si isi schimba total starea si imi zice ca trebuie sa mearga in alta parte, fara sa imi zica unde. Si mai pe seara ii dau mesaj sa o intreb daca a ajuns acasa, si cand am intrebat-o unde a fost mi-a spus ca in oras si ca nu imi da detalii. Acum eu nu stiu ce sa cred, ca pana la urma nu suntem impreuna dar ea are gesturi sa ma ia in brate si etc.

Răspuns Câştigător
| Dragunov5767 a răspuns:

Banuiesti si cred ca ai dreptate ca te inseala, e normal, nu toatr fetele sunt cuminti, altele sunt mai retrase de gasesc unul numai cu el raman, altele sunt mai c***e, eventual ai sa afli adevarul dar acum sunt doar suspiciuni, banuieli

2 răspunsuri:
| Florentina_Mariana_1996 a răspuns:

Răspunsul iubitei tale a fost foarte bun deoarece Tia zis Tia dat de înțeles că vrea să fiți împreună dar nu s aaveti intimidate dacă știi la ce mă refer dar dacă nu ți-ai dat seama ai pierdut-o

| tasica explică:

Nu suntem impreuna.Azi ne-am sarutat si cand am ajuns acasa mi-a dat mesaj si mi-a spus ca nu e ok ce facem si ca ea nu cauta o relatie si ca ea face asta doar pentru propria placere si nu vrea sa imi dea sperante, ea stie ca pentru mine inseamna ceva