| ma3ryian a întrebat:

happy
Am avut accident. Nu e vina mea. M-a atins in spatele masinii, aripa si bara sunt indoite. Mi s-a dat asigurarea, am facut amiabila dar cine m-a atins are masina inscrisa pe bunica sa si a si plecat din tara.
Masina mea nu mai porneste.
Ma afecteaza asta cu ceva? Ca a plecat din tara vinovatul?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ati fost deja la asigurator la constatare nu mai ai treaba cu el. Daca nu ati fost s-ar putea ca asiguratorul sa strambe din nas daca nu sunteți amândoi

| ma3ryian explică (pentru suntserios):

Pai omu pleca la aeroport. Am facut amiabila si a plecat. Vine la anul in tara happy. O sa merg acum la asiguratorul lui.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat