| PSP a întrebat:

Am fost plecat din tara si mi-am pierdut legitimatia de taximetrist( Pelicanul ). Daca eu acum circul pe taxi fara legitimatie, care este amenda pe care o pot primi? Astept raspunsul dvs. Stima. Funda + vot.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce fel de taximetrist esti de intrebi chestii din astea pe un site unde media de varsta e de 12 ani?

| PSP explică (pentru suntserios):

Salut! Ei bine, eu nu consider ca toti au 12 ani. Sunt destui de 16-17-18-19 chiar si 20. Nu stiu exact unde sa caut si am crezut ca aici voi gasi raspunsul. O zi buna.