| gabinistor a întrebat:

Am permisul de conducere expirat din anul 2010. Asta prima problema, a doua, pe permisul de conducere am trecuta adresa din Pitesti unde locuiam (stabil) la data dobandirii acestuia. Acum adresa este in Buzau, cum este trecut in cartea de identitate. Ce trebuie sa fac ca sa pot preschimba permisul si daca sunt si alte probleme (ex. amenzi, etc.). Va multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti obtine un nou permis, de la Serviciul permise de conducere din Buzau. Actele necesare le gasesti si aici: http://www.permis-de-conducere.ro/......omanesc-73
N-o sa fii amendat.

1 răspuns: