| Zumber a întrebat:

Salut tpu.Astazi mi-a luat un politist datele.Eram undeva in oras si era o "ciupercuta", un locas rotund cu acoperis din lemn.Cu un prieten faceam tractiuni sus de o scandura mai groasa si dupa un colt a venit politia.Ne-a luat datele.Ce se intampla adica vine acasa, sau ce? Mentin ca nu aveam buletinul la mine dar i-am dat datele corecte happy

FUNDA!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu s-a produs o distrugere sau paguba atunci n-are de ce sa va faca ceva, respectiv sa va amendeze.

2 răspunsuri:
| Zumber explică:

Iti multumesc si tie adi dar nu puteam sa-ti dau funda nu stiu de ce.Va multumesc la amandoi, respir mai usurat.Ma gandeam sa nu-mi ft cazieru ceva...

| Adytzu_Adytzu_1999 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, dar nu aveam 14 ani deci nu aveam buletin mi-a cerut datele si mi-a zis sa vin cu parinti la sectie.Tie daca nu ti-a zis ca vine acasa si nu te-a chemat la sectie n-ai de ce sa-ti fie frica.BAFTA!