| Zolikko30 a întrebat:

Salut TPU, ce as putea sa fac să închid un abonament pe 2 ani se poate? Abonamentul este la Vodafone. funda

Răspuns Câştigător
| haileewatson a răspuns:

Avand in vedere ca ai restante si nu ai mai platit de 5 luni, nu poti sa-l inchizi fara sa platesti restantele. Ce ai putea totusi sa faci, este sa mergi la Vodafone sau sa suni in call center si sa negociezi cu ei un plan de a plati restantele, adica sa le dai platesti lunar o suma pana cand scapi de restante. S-ar putea sa fie posibil.

| Zolikko30 explică (pentru haileewatson):

O idee foarte buna chiar asta o sa fac mersi pentru răspuns! (:

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la Vodafone.

| sierra1 a răspuns:

Tu nu faci nimic, doar semnezi - cei de la Vodafone așa fac de regulă

| Wr3nch a răspuns:

In ideea de a face un abonament nou sau a renunta la unul existent?