| Roby69 a întrebat:

Cine credeti ca merita sa ajunga presedintele Romaniei?

Dupa parerea mea Klaus Iohannis ar merita! si care ar fi problema ca e neamt?! Sa nu uitam cate a facut pentru Sibiu.

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Foarte bine ca e neamt. Dar are in spate PDL, adica Anastase, Blejnar, Videanu, Blaga, Boc samd.

| William a răspuns:

Niciunul nu e bun.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Klaus Iohannis nu e neamt, e roman get-beget nascut in Romania din parinti nascuti in Romania.
Consider ca eu merit sa ajung presedintele Romaniei. Din aia care candideaza nu-mi place niciunu'

| Țoglă a răspuns:

Klaus Iohannis.
Dacă vrei să vezi candidatul ideal la președenție, uită-te ce a făcut în trecut, nu ce spune în prezent.