| mtrix a întrebat:

daca un bun(un telefon) este trimis in service prin lege proprietarul telefonului trebuie sa stie unde a fost trimis?

2 răspunsuri:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Este normal ca trebuie sa stie unde a fost trimis. Eu daca eram in situatia asta, preferam sa stiu care service se ocupa cu reparatia.

| mtrix explică:

Daca cei de la departamentul general mi-au spus ca il trimit la Brasov(pentru a se constata daca a fost stricat din cauza lor) si l-au trimis tot la Bucuresti (unde a fost stricat), e vina mea sau a lor?